PREVIEW Tarantino namaľoval fúzy nemcobijcovi Bradovi Pittovi
Vojnové
Napísal Ivan Kučera   
Pondelok, 13 Júl 2009 14:03

Trailer na nový film Quentina Tarantina s Bradom Pittom NEHANEBNÍ BASTARDI (INGLOURIOUS BASTERDS).

Byť Quentin Tarantino znamená vrátiť sa do školských lavíc a učiť sa sám o sebe. Môžete obsadiť Brada Pitta do úlohy muža, veliaceho tlupe vojakov, ktorí počas 2. Svetovej vojny na vlastnú päsť masakrujú čo najviac Nemcov. Môžete si do jednej z hlavných úloh obsadiť režiséra HOSTELU, do scény nemáte etický problém vhodiť hysterického Hitlera a možno sa vám dokonca podarí urobiť herečku z tupej nemeckej krásky Diane Krugerovej.

Tarantino (PULP FICTION: HISTORKY Z PODSVETIA, JACKIE BROWNOVÁ) o tomto projekte sníval dlhé roky a svojho času v ňom mali hrať Michael Madsen a Sylvester Stallone. Potom nakrútil fantastický KILL BILL a parádny GRINDHOUSE: AUTO ZABIJAK a uznal, že je vhodný čas udrieť päsťou do stola.

Už v auguste by sme výsledok mohli/mali vidieť v slovenských kinách. Dovtedy sa môžeme tešiť z bombastických fotiek, vtipného tarantinovského traileru, správ o tom, kto v tom mal hrať a nakoniec nehral (Adam Sandler, Simon Pegg) a neoverených informácií o tom, že Tarantinovi film znova pokazia producenti Weinsteinovci, ktorí mu pokazili už KILL BILL a GRINDHOUSE (oba projekty mali byť pustené divákovi v kine za jednu vstupenku, ale potom ich producenti rozsekli na DVA filmy).