Dva a pol krát desať
Seriály
Napísal Ján Janočko   
Piatok, 21 September 2012 04:00

Trailer k najnovšej sérii populárneho amerického sitkomu.

Ak ste posledných pár rokov nežili medzi potkanmi a ak ste mali prístup k alémukoľvek médiu, iste aj vás (viac či menej) zasiahli správy o vyčínaňí "velikána" Charlieho Sheena. Informácie o jeho odchode zo seriálu aj to, že ho nahradil Ashton Kutcher, ste mohli čerpať aj z nášho webu.

Každopádne, minulá séria so sledovanosťou nedopadla ktovieako úspešne. Napriek tomu sa americká stanica CBS rozhodla pre ďalšiu sériu populárneho sitkomu. V hlavných úlohách sa teda opäť predstaví Ashton Kutcher (“Tie roky sedemdesiate...”, KÁMO, KDE MÁM FÁRO?) ako Walden Schmidt, Jon Cryer (HORÚCE STRELY) ako Alan Harper a sekundovať im bude Angus T. Jones ako Jake Harper. Okrem toho by sa v tejto sezóne mali objaviť aj hosťujúce hviezdy, ako napríklad spevák Michael Bolton, či herečka Miley Cyrus (“Hannah Montana”).

Nižšia sledovanosť seriálu si vynútila zmenu vysielacieho času v USA. To však nieje jedinou zmenou v sitkome. Jeden z otcov seriálu Lee Aronsohn totiž končí v úlohe producenta a nahradený bude Donom Reom a Jimom Pattersonom.

Ostáva už len dodať, že séria bude mať v USA premiéru dvadsiateho siedmeho septembra.