TV Novinka Seagal na ulici
Relácie
Napísal Ivan Kučera   
Streda, 07 Október 2009 06:29

Keď sme minule písali o tom, čo robí bývalá akčná hviezda, okrajovo sme spomenuli reality šou. Mnohí si myslia, že to bol vtip. Nebol. Nielenže je to pravda, ale šou už onedlho zažije premiéru.

Našťastie v nej nebude spievať, tancovať, variť ani radiť začínajúcim kaskadérom. Bude v nej s ozajstnými policajtmi brázdiť reálne ulice a bude mu hroziť skutočné nebezpečenstvo. V „Steven Seagal: Lawman“ bude totiž hliadkovať v dusných nočných uliciach New Orleans s policajnou hliadkou ako jeden zo strážcov zákona!

Možno sa pýtate, nakoľko to bude inscenované a nakoľko sa bude drsne nachádzať v ohrození života. Ťažko povedať a môžem sa mýliť. Ale so smrteľne krvilačnými psychopatmi sa zrejme sekať nožmi nebude. Skôr sa stane účastníkom automobilovej naháňačky (navyše zrejme nie ako šofér, ale len spolujazdec), prípadne bude odzbrojovať už kolegami zaistených tínedžerov po nevydarenom prepade večierky. Každopádne, s kolegami bude naháňať skutočných zločincov a nie kaskadérov a komparzistov z Paramount Pictures, ak viete ako to myslím. To by Steven teoreticky mohol zvládnuť, keďže svojho času o sebe rád mystifikačne vyhlasoval, že robil agenta CIA a nájomného vládneho zabijaka. Navyše, bojové umenia, prezentujúce vo svojich filmoch, naozaj ovláda(l). Prakticky je ale faktom, že je starší a v horšej kondičke. Bude sa podieľa na produkcii, pričom jedna epizóda by mala mať tridsať minút.