Zombieland v banke
Komédia
Napísal Ivan Kučera   
Utorok, 28 Jún 2011 05:18

Trailer na komédiu 30 MINUTES OR LESS z produkcie Bena Stillera.

Keď mala v roku 2009 premiéru brutálna zombícka morbídna komédia ZOMBIELAND, bol to hit. Od snímky sa čakali prinajlepšom rozpaky, nakoniec to bol comeback Woodyho Harrelsona a originálny príspevok do stále obľúbenej filmovej „nemŕtvej“ vlny.

Hoci sa predpokladalo, že tvorcovia (Woody, režisér Ruben Fleischer a mladý herec Jesse Eisenberg) pôjdu do dvojky, v skutočnosti sa jej nakrúcanie odložilo (momentálne na rok 2013), Woodyho vyhodili z hry a sami dvaja si narýchlo upiekli komédiu.

Spomínate na prvú SAW? Vraj sa inšpirovala skutočnými udalosťami, keď niekto niekomu uniesol blízkeho a oznámil, že ak nevylúpi banku a nedá mu ukradnuté peniaze, už ho neuvidí.

Niečo také uvidíme, ibaže nepôjde o pílenie nohy, ale o komédiu. Roznášač pizze (Eisenberg od ZOMBIELANDU stihol dobehnúť až k oscarovej nominácii za Fincherovu SOCIÁLNU SIEŤ) sa pripletie pod nohy dvom zločincom (Nick Swardson alias precitlivený agarofobik z komédie FUŠERI ZO STRIEDAČKY a Danny R. McBride alias spolupútnik Willa Ferrella v komediálnej fantasy ZEM STRATENÝCH). Tí ho opášu bombou, ktorá o niekoľko hodín (ak dovtedy s kamošom nevylúpi banku) vybuchne.