FAQ

Portál Recenzie boli založené v máji 2009. Publikujú nový každý pondelok, stredu a piatok skoro ráno. Web sa venuje predovšetkým filmom (recenzie, články o chystaných novinkách, biografie režisérov či hercov atď.), v menšej miere tiež literatúre (knihy, komiksy) a televízii (relácie, seriály).

Vzhľadom na to, že ide o relatívne nezávislú stránku, nie je nútená písať o zlých filmoch, že sú dobré len preto, že slovenský distribútor zaplatil Recenziám za reklamu.

Nezávislosť ale nerovná sa hovadskosť. Napísať krutú pravdu je jedna vec, nemala by však skĺznuť do urážania a ponižovania. To sa netýka len samotných článkov, ale i urážlivých komentárov, ktoré mažem.

Mažem aj komentáre v inom, než slovenskom a českom jazyku; ďalej spamy, komentáre s linkami na stránku, kde sa film dá stiahnuť, komentáre s linkami na osobné stránky a blogy uverejnené len kvôli propagácii vlastnej osoby, či komentáre typu „uá, super filmík!!!!!“.

Pokiaľ by ste mali záujem na týchto Recenziách publikovať, Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. . Články nehonorujem (jedinou odmenou je uvedenie tu).

Článok musí byť uverejnený len na webe Recenzie (ak ho nájdem publikovaný aj niekde inde, zmažem ho) a vyhradzujem si právo doňho symbolicky zasahovať (opravenie gramatických chýb, pridanie alebo odobratie čiarok atď.).

Ivan Kučera

K O N T A K T: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.