Pomsta The Rocka
Akčný film
Napísal Ivan Kučera   
Utorok, 24 August 2010 18:19

Trailer na revenge movie s The Rockom Faster.

The Rock je ex-wrestler (to je toto), ktorý sa po nezáživných malých rolách vo veľkých filmoch (Múmia sa vracia) prebojoval do akčných jednohubiek (Vitajte v džungli, Kráčajúca skala).

Bohužiaľ, skoro to prestalo vyzerať na „novú akčnú krv“. Volil strašné látky (Doom) a dnes je odpísaný rovnako, ako Vin Diesel. Síce sa tvárime, že STÁLE obaja majú šancu, ale ruku na srdce: či sa nám to páči alebo nepáči, starnú a roky, ktoré mohli/mali využiť účinkovaním vo vynikajúcich akčných trileroch, stratili hraním v blbostiach. Hoci sa zdá, že to obaja pochopili (no nie je už neskoro?): Dwayne má tento rok v hre výraznú podpornú rolu v akčnej komédii The Other Guy a obaja sa pobijú v práve nakrúcanom Rýchlo a zbesilo 5, čo by mohol byť menší súboj titanov.

Takže poteší informácia, že sympaťák The Rock sa vrátil na pole tupých, bezmyšlienkových drsných akčných trilerov. V sníme Faster stvárni muža, ktorému zabili brata, no do basy išiel neprávom ON. Po rokoch je na slobode.

A nezabudol.

V ďalších rolách uvidíme Billyho Boba Thorntona (ktorý tiež už nie je to, čo býval), Maggie Graceovú (96 hodín), Toma Berengera (Čata), Moon Bloodgoodovú (Terminator Salvation), Carlu Guginoovú (Spy Game), Jennifer Carpenterovú (V moci diabla, „Dexter“) a Adewale Akinnuoye-Agbajeho (alias pán Eko z „Nezvestných“). O čo znie zápletka strašnejšie, o to trailer vyzerá akčnejšie.