PREVIEW Stalloneho odpísané komando (IV)
Akčný film
Napísal Ivan Kučera   
Utorok, 06 Apríl 2010 04:37

Vyšiel trailer. Vyšiel trailer. Vyšiel trailer. Vyšiel trailer. Vyšiel trailer. Vyšiel trailer. Vyšiel trailer. Vyšiel trailer. Vyšiel trailer. Vyšiel trailer. Vyšiel trailer.

Tak a je to tu. Od založenia portálu Recenzie (máj 2009) sme nahodili množstvo preview na očakávané, práve nakrúcané filmy. Najčastejšie sme písali o dvoch srdcových záležitostiach, ako by povedal Jaro Buček. O Predátorovi 3 (4 preview) a o The Expendables. Režijný film Sylvestra Stallonea, ktorý chce byť Matkou akčných filmov, sa zatiaľ dočkal „len“ troch preview, no teraz vyrovnáva skóre – koncom marca 2010 Stallone na svet vypustil oficiálny trailer (to predtým boli rôzne, čudno pozliepané, „ukážky z nakrúcania“).

Myslím, že čo som o tomto filme mohol napísať, som napísal. Ako divákovi, ktorý vyrastal na hollywoodskych 80. rokoch, sa mi samozrejme na jazyk tisnú tisíce slov napríklad k spoločnej scéne Stallone/Schwarzenegger/Willis. Ale viete čo? Budem radšej ticho. Lebo mi niekto rozbije držku. Nech sa páči trailer. A samozrejme pokloňte sa. Prichádza predsa kráľovná. Kráľovná akčných filmov.

„Beriem si tých štyroch napravo.“ – „Čože! Prečo nie len dvoch?“ – „...Už nie si taký rýchly, ako kedysi.“